Kontakt

Zespół Targów Mobile-IT

Mateusz Bryła
Komisarz Targów
bryla@targi.krakow.pl
tel. 509 496 638

Katarzyna Michalczyk
michalczyk@targi.krakow.pl

tel. 12 651 90 38

Elżbieta Nowakowska
nowakowska@targi.krakow.pl
tel. 506 038 382

Beata Łoś
Oprawa Plastyczna
los@targi.krakow.pl
tel. 501 691 234

Dorota Gurgul
Katalog Targów
gurgul@targi.krakow.pl
tel. 501 691 233

Mateusz Kania
Kierownik Działu Organizacji Technicznej

kania@targi.krakow.pl
tel. 506 047 424

 

ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków
tel.: +48 12 644 12 17, 

12 651 90 66, 12 644 59 32
fax: +48 12 644 61 41

Zespół Mobile Trends

Robert Rachwał
Organizator, sponsorzy, prelekcje:
robert@mobiletrends.pl
tel. 604 94 88 22

Kontakt dla mediów:
Grzegorz Kozubowski
grzegorz@mobiletrends.pl
tel. 509 710 313

 

Edyta Przybyłko
edyta@mobiletrends.pl
tel. 730 99 67 90

Ewa Mitschke
ewa@mobiletrends.pl

Justyna Przybyłko
justyna@mobiletrends.pl

Kamil Cieśla
k.ciesla@clickmaster.pl

Rafał Gardas
rafal@mobiletrends.pl



    Organizatorzy:


    Patronat merytoryczny:


    Patronat honorowy:



  • Wojewoda Małopolski
    Jerzy Miller


  • Marszałek Województwa Małopolskiego
    Marek Sowa


  • Prezydent Miasta Krakowa
    Jacek Majchrowski


  • Minister Gospodarki
    Janusz Piechociński

Patroni Medialni: